Kocaeli de Gölcük belediyesi tarafından işletilen Yazlık Ilıca tesisleri, şifalı suyu, Türk hamamı, saunası, çamur banyosu ile şifa dağıtıyor.

Gölcük Belediyesi tarafından işletilen tesis; şifalı suyu, Türk hamamı, saunası, çamur banyosu, ile Şifa dağıtıyor. Alanında uzman masörler tarafından vücut masajlarıyla ve termal tesisisin çok yönlü hizmetleri ile yorgunluğunuzu üzerinizden atarken vücut sağlığınıza da kavuşabiliyorsunuz.
Tesiste bay ve bayan havuzlar ayrı ayrı bulunurken aile bölümleri de bulunuyor.
Tesiste, Türk hamamı, sauna, masaj ve terapi odaları bulunurken tesisin hemen yanında çamur banyosu odaları da bulunuyor. Tesis içerisinde yürüyüş alanları, yemek yenilebilecek restoran ve kafeterya da bulunuyor.

Kaplıca Suyunun Özellikleri:

Kaplıca suyu yeraltından 32 derece olarak çıkıyor ve su ısıtılarak 38 dereceye yükseltiliyor. Kaplıca suyu; Romatizma, Kansızlık, kronik bel ağrısı, Sinir ve Kas yapısını kuvvetlendirme, nörolojik rahatsızlıklar, sinirsel rahatsızlıklar, cilt hatalıkları ve kireçlenmelerin tamamlayıcı tedavisine olumlu etkileri olduğu kaplıca yönetimi tarafından belirtiliyor. Şifalı sularıyla Yazlık Ilıca sağlığınıza yeniden kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

Yazlık Ilıca Fiyat Listesi:

Gölcük belediyesi tarafından işletilen kaplıca havuzlarından hafta içi 20 TL, hafta sonu 25 TL olarak fiyatlandırıyor. Havuz aylık abonelik 150 TL, 2 kişilik aile odaları hafta içi 50TL, hafta sonu 60 TL.
Masaj ve kese yaptırmak isteyenlere, tek tek veya paket halinde ayrıca ücret ödenerek hizmet sunuluyor.

Yazlık Ilıca Kaplıcaları Nerede, Nasıl Gidilir?

İzmit merkeze 13 km uzaklıkta bulunan kaplıca ,Gölcük Belediyesi sınırları içerisinde ulaşımı oldukça kolay bir konumda bulunuyor.

Adres: Yeniköy Merkez Mahallesi, Vilayet Cd. No:83, 41275 Gölcük/Kocaeli
Gölcük Belediyesi Ilıca Tesisleri İrtibat Telefon: (0262) 433 23 33

NOT: Burada belirtilen Gölcük Yazlık Ilıca ile ilgili bilgiler ve Fiyatlar dönemsel olarak değişiklik gösterebilir. Lütfen güncel fiyatlar için kaplıca yetkilileriyle iletişime geçiniz.