Balıkesir Sındırgı Termal Kaplıcaları ve Fiyatları

Sındırgı, Balıkesir’in şirin huzur dolu bir ilçedir. Sındırgı Balıkesir İl merkezine 63 km uzaklıkta, şifalı sularıyla meşhur bir yerleşim yeridir.

Sındırgı ormanlarla kaplı bol oksijenli, Ege bölgesinin güzelliklerini içinde barındıran yemyeşil doğasıyla şirin ve güzel bir ilçedir. Yemyeşil doğasıyla Sındırgı ve çevresi, doğa ile iç içe, yeşilin her tonunu görebileceğiniz çam ormanları içinde bulunan tesisleriyle popülerliği her mevsim sürdürmektedir.

Kaplıcada pansiyonda ve kabinli banyo hizmeti ile konaklama sunulmaktadır. Yakın zamanda açılması beklenen Sındırgı Belediyesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesinin beraber kuracağı daha büyük bir tesis olacağı da söylentiler arasında.

Kaplıca Suyunun Özellikleri:

Balıkesir Sındırgı Termal Kaplıcaları ve Fiyatları Kaplıca Sıcaklığı 33 ºC ‘dir. Kaplıca suyununun; kadın hastalıkları, Gut hastalarına, mantar, böbrek taşlarına, cilt ve mide hastalıklarına özellikle sedef, yara, uyuz ve egzamaya iyi gelmektedir.

Şifalı suyun bulunduğu Balıkesir Sındırgı Termal Kaplıcaları sağlığınıza yeniden kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

Balıkesir Sındırgı Termal Kaplıca Fiyatları:

  • Sındırgı - Hisaralan Kaplıcası: Oda fiyatları, odanın konumuna büyüklüğüne göre değişiklik göstermekle birlikte; 30 TL ile 75 TL arası değişiyor.

Balıkesir Sındırgı Termal Kaplıcaları Nerede, Nasıl Gidilir?

Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde bulunan kaplıcalara, ilçe merkezine 16 km mesafede bulunan Hisaralan yerleşim merkezine 3 km mesafede yer almaktadır. Termal merkeze ulaşım, Simav – İzmir seferi yapan minibüsler ile de ulaşım sağlanmaktadır.

  • Sındırgı - Hisaralan Kaplıcası:
    Hisaralan/Sındırgı
    Tel: (0266) 5411111 - 5411005 - 5411160

NOT: Burada belirtilen Balıkesir Sındırgı Termal Kaplıcaları ile ilgili bilgiler ve Fiyatları dönemsel olarak değişiklik gösterebilir. Lütfen güncel fiyatlar için kaplıca ve otel yetkilileriyle iletişime geçiniz.